Інформація про компанію TOCAN SOLUTIONS

Tocan Solutions - це передова компанія, що спеціалізується на розробці і впровадженні інноваційного комплексного ПО для підприємств, в роботі яких регулярно виникає необхідність у вирішенні трудомістких завдань, щодо логістики та управління ланцюгами поставок. Ключові рішення від нашої компанії - комплекс програмного забезпечення Tocan, до складу якого входять системи типу Supply Chain Execution (SCE).

Наші системи використовуються в організації роботи складних структурних підрозділів, що спеціалізуються на виробництві, зберіганні і розподілі. Реалізована інтеграція Tocan з різними системами типу ERP.

Ми практикуємо комплексний підхід до вирішення клієнтських завдань і задоволення потреб бізнесу, тому наші пропозиції включають не тільки програмні рішення, але також:
- вивчення діяльності підприємств, які виконуються процесів;
- створення ефективних рішень на базі інформаційних технологій;
- установку власних і сторонніх продуктів, навчання співробітників, інтеграцію програмного забезпечення і його підтримку;
- установку власних і сторонніх продуктів, навчання співробітників, інтеграцію программногaтехніческую підтримку і регулярне обслужіваніео забезпечення та його підтримку;
- всілякікомп'ютерні технічні засоби: серверне обладнання, периферійні пристрої, ідентифікаційні прилади, автоматизована техніка.

Галузі діяльності

Компанія Tocan Solutions надає комплексні інформаційно-технологічні продукти для підприємств, що працюють в таких галузях:
- виробництво, пов'язане з необхідністю вирішення трудомістких завдань і виконання процесів в секторі логістики;
- перевезення і транспортування;
- логістика, дистрибуція, організація роботи складів;
- торгівля та промисловість.

Ми постійно розвиваємо і покращуємо свої системи, додаємо нові функціональні можливості, оптимізуємо вже працюють рішення і надаємо клієнтським компаніям все більш досконалі, і гнучкі інструменти. Це дозволяє підвищувати ефективність реалізації вимог підприємств практично будь-якої спеціалізації. Ми враховуємо постійне зростання потреб сучасного бізнесу, тому докладаємо всіх зусиль для їх задоволення найкращим чином. Реалізовано понад 400 великих проектів, що свідчить про надійність і кращій якості наших розробок.

Команда Tocan Solutions складається тільки з висококваліфікованих фахівців, що мають спеціалізовану освіту і досвід в галузях ІТ, логістики, менеджменту, автоматизації та інших. Робота нашої компанії відповідає сучасним європейським вимогам і принципам побудови бізнесу. Завдяки наявності профільних підрозділів в організаційно-штатній структурі, ми максимально ефективно реалізуємо поставлені клієнтами завдання.

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

ШВИДКИЙ ЗАПУСК

Завдяки значній кількості завершених проектів в різних сферах діяльності у нас є готові напрацювання і know-how для оптимального планування графіка виконання проекту.

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Ми розуміємо поточну фінансову ситуацію і пропонуємо різні варіанти співпраці для будь-яких фінансових очікувань: SaaS (оренда) і повне придбання нашого рішення.

ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Розширена географічна і галузева спрямованість нашої діяльності дозволила нам накопичити значний досвід, тому ми готові пропонувати рішення, розповідаючи про ті чи інші нюанси поточної галузі і країни.

ДОДАТКОВО

Велика конкуренція на ринку диктує свої умови, тому в цілях демонстрація нашої експертизи ми готові пропонувати референс візити, пілотні проекти і невеликі зрізи для автоматизації БЕЗКОШТОВНО.

ЗАЛИШТЕ ВАШІ КОНТАКТИ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ваші дані не будуть передані третім особам.